VİZYON & MİSYON


Vizyonumuz & Misyonumuz & Kalite Politikamız

Sektöründe ulusal ve uluslararası tanınırlığı ve güvenilirliği yüksek kuruluşumuz, tüm Türkiye ve Dünya da mevcut son standartların gerekliliklerini yerine getirerek, kaliteli ve güvenli ürünler ile sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Aynı zamanda kuruluş olarak; Kullandığı teknoloji, mesleki yeterliliği üst seviyede çalışanları ve uzman çalışma ekipleri ile Basınçlı kaplar üretim sektöründe, takip edilen ve yol gösterici pozisyonda olmayı daimi hedefi olarak belirlemiştir.

Kullanıcı odaklı olup, sadece satıcı değil çözüm ortağı olmayı, mümkün olan en kısa zamanda ihtiyaç sahiplerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı ile;

Kurulduğu ilk günden itibaren, sanayicisinin yanında olup proje ve yatırımlarında doğru adımların atılması konusunda yol gösterici olmayı benimsemiştir.

Firmamız Enerjinin verimli ve doğru kullanımını sağlayacak, üretim verimliliğini artıracak ekipmanların geliştirilmesi ve üretimi ile hem çevre dostu, hem kullanıcı dostudur.  

Isı ve buhar sektöründe, insan ve çevre sağlığına duyarlı, kullanımı kolay ve güvenli üretim yaparak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak

Geliştirdiği yakma teknolojileri ile; atık gaz salınımını en az seviyede tutmaya çalışmak, atıkların yakılmasını sağlamak ve mevcut enerji kaynaklarımıza alternatifler yaratarak ülkemize fayda sağlamayı amaçlar.