COVID - 19

 

Coronavirus salgını (COVID-19)

COVID-19 salgını başladığından bu yana, bu zor günleri atlatana kadar ki uyum süreci kapsamında, ÖZMAKSAN olarak, çalışanlarını ve iş ortaklarını korumak için düzenli olarak tedbirler alıyor ve bu tedbirlerin titizlikle sürdürmeyi amaç biliyoruz.

Çalışanlarımızın, sağlık, güvenlik ve zindeliklerinden sorumlu olduğumuzu hiç unutmayarak, sorumlu davranmanın, toplumu ve onu oluşturan fertlerin sağlıklarını korumada üstümüze düşeni yapmanın, her daim görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Firmamızda salgından korunmak için pek çok alışkanlığımızı değiştirerek, bu dönemi mümkün olduğunca hızlı ve sağlıklı bir şekilde geçirmeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizi, iş ortaklarımız, çalışanlarımızı ve ülke ekonomisini, mümkün olan en iyi şekilde, desteklemek için üretim tesisimizdeki operasyonlarımızı devam ettirmek üzere, alabileceğimiz tüm önlemleri alıyoruz.

Ülke ekonomisinde hayati öneme sahip endüstri tesislerinin altyapıları için, ürün ve hizmet sunduğumuzun bilinci ile bu alanlarda ki müşterilerimizin varlıklarını sürdürebilmeleri amacıyla üretime devam ediyoruz.

Uluslararası ve yerel Kamu otoriteleri ya da çalışma konseyleri tarafından alınacak herhangi bir aksi karara kadar da üretimi sürdürmeyi hedefliyoruz. Ancak bunu yaparken çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlığını ve güvenliğini, her zaman birinci önceliğimiz olarak görmeyi sürdüreceğiz.

Memleketimiz için çalışan her bireye sağlık, birlik ve beraberlik dileriz.

 

Alınan Bazı Önlemler - ÖZMAKSAN